Stiklo paketai

Selektyvinis stiklo paketas 

Tai skaidrus stiklas, padengtas selektyvine danga ir  užpildytas  argono dujomis ,  kuri atspindi šilumą į patalpos vidų,  sumažina rasojimą patalpos viduje. Jie  būna  3 tipų :

Vienos kameros, 2 stiklų paketas su 1 selektyviniu stiklu iš vidinės pusės ,  šviesos laidumas ~75–85% ;

Dviejų kamerų, 3 stiklų paketas su 2 selektyviniais stiklais išorėje ir paprastu stiklu viduje, šviesos laidumas ~60–80% ;

Trijų kamerų, 4 stiklų paketas su 2 selektyviniais stiklais išorėje ir 2 paprastais stiklais viduje, šviesos laidumas ~50–65% .

Dekoratyviniai stiklo paketai 

 Tai kai  stiklo paketų  viduje  padaromi įvairūs  raštai ir spalvos .

Garsą izoliuojantys stiklo paketai 

Tai  paketai  gaminami  su garsą izoliuojančią  plėvele,  ji  reikalinga tam kad izoliuotų einantį  triukšmą  iš išorės, kur   būtina itin gera  izoliacija.

Saugūs stiklo paketai 

Gaminami kelių  tipų  stiklo paketai , dažniausiai  atsižvelgiama  į  dūžimo  stiprumą  ir atsparumą , t.y. laminuoti  ir grūdinti (  dažniausiai  matome, kad jie  būna  parduotuvėse, stotelese, kadangi  norint  išvengti  daug šukių jie  tiesiog subyra  į mažas  šukes , taip nepadaręs daugiau  žalos  aplinkiniams  ir žmogui  kuris  netyčia  sudaužė jį).

Saulę kontroliuojantys 

 Dažniausiai tai būna  fasado stiklai , stiklo paketai   gaminami  su  tuonuota  juoda  plėvele. Namuose  jie naudojami  retai , bet  kartais labai  saulėtose  vietose jie  naudojami apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.