Langų remonto paslaugos

 Langų ir durų reguliavimas

Langų / durų reguliavimas yra lango (durų) atstatymas i pirminę jo padėtį, tai neužima daug laiko ir padės išvengti rimtesnių išlaidų , kai reikia jas keisti.

Neteisingas jos reguliavimas savo jėgomis gali privesti prie to, kad teks keisti visą furnitūra.

 Nusidėvėjusių tarpinių keitimas

Reikia atkreipti ypatingą dėmesį į guminių stiklo tarpinių švarą,nors jos yra pagamintos iš šiuolaikiškų medžiagų, tai nereiškia kad jos nesensta, laikui bėgant. Norint pratęsti guminių tarpinių tarnavimo laiką jas reikia keletą kartų per metus jas išvalyti nuo purvo, dulkių ir patepti specialiu silikonu, skirtu guminėms tarpinėms tada jos neleis skverbtis šalčiui, bet ir nepraleis vandens lyjant ar sningant. Tinkamai prižiūrint, guminės tarpinės tarnaus ženkliai ilgiau.

Bet jai jos atrodo susidėvėjusios ir praleidžia šaltį ir lietaus vandenį ir sniegą patariame pasikeisti i naujas , tai tikrai neužtrunka labai ilgai ir taip pat nėra brangu. Svarbus tarpinių keitimo elementas yra tas, kad daugelis įmonių keisdami tarpines tiesiok atskirom dalim sulipdo tarpines ant lango rėmo, taip nepagerindami jokių lango šilumos sąvybių . Svarbu žinoti, kad tarpinės turi eiti aplink visą langą tiesiai be sulipdymų, kad išvegti oro ir lietaus prasiskverbimo į butą ar namą.

Papildomų fiksavimo taškų įstatymas

Varstymo padėčių keitimas

Kai varstant langus pilnai neužsidaro ir varčia kliuna už rėmo yra pakeičiami tiek fiksavimo taškai , tiek varčių padėtys.

Papildomų saugumo detalių pristatymas ir įstatymas

Šiuo metu yra populiarios apsaugos priemonės vaikų kambariuose, ir apsaugai kas gyvena nuosavuose namuose, tiek pirmuosiuose aukštuose langų rankenos su užraktais .